Nejčastější otázky:

Jak dlouho dopředu musím dort objednat?

Dorty je potřeba objednat minimálně 24h dopředu. Vybrané produkty, jako např. medovník, je potřeba objednat minimálně 7 dní předem. 

Kde si mohu vyzvednout objednaný dort?

Veškeré objednané produkty si můžete vyzvednout na adrese naší výdejny Pod Kavalírkou 20, P-5 – Košíře. Otevírací doba je Po – Pá od 10-18h a So od 10-13h. Pro ty z vás, kteří si objednávku nemůžete nebo nestíháte vyzvednout osobně máme nabídku rozvozu po Praze i středočeském kraji.

Jak mohu objednávku zaplatit?

Ať už si budete vaši objednávku vyzvedávat osobně na adrese výdejny nebo si ji necháte od nás doručit, vždy máte na výběr z několika platebních metod. Záleží pouze na Vás, kterou z nich zvolíte.

  • platba v hotovosti (osobní odběr i rozvoz)
  • platba bankovním převodem ( osobní odběr i rozvoz)
  • platba kartou na internetu (osobní odběr i rozvoz)
  • platba online platebními tlačítky (osobní odběr i rozvoz)

Je možné objednaný dort zavézt na zvolenou adresu?

Ano. Rozvoz dortů a ostatních produktů je služba, kterou standardně děláme. V rámci objednávky si můžete zvolit namísto osobního vyzvednutí doručení rozvozem a my Vám objednávku přivezeme. Cenu za rozvoz si můžete kdykoli spočítat na našich stránkách v sekci Rozvoz.

Lze domluvit individuální skladbu dortu?

Bohužel ne. Z kapacitních důvodů nejsme schopni vyhovět každému individuálními požadavku na poptávaný dort. Na základě našeho portfolia výrobků jsme schopni lehce pozměnit objednaný dort, ale toto je vždy potřeba konzultovat s naší cukrářkou.

Lze objednat dort v kombinaci např. Bezlepkový + bezlaktózový?

Ano. V rámci naší výroby je možné eliminovat i několik alergenů dohromady a vyrobit tak nejrůznější kombinace dortů. V tomto případě Váš požadavek vždy konzultujte dopředu s naší cukrářkou.

Jak se k Vám dostanu?

Pokud k nám vyrazíte pomocí MHD, pak nejjednodušší varianta je využít tramvaj č. 4; 5; 7; 9; 12; 15; 16; 20; 21 a vystoupit na zastávce Kavalírka. Ze zastávky se dáte směrem k hotelu Kavalír a kolem něj ulicí U Kavalírky do zástavby. Na rohu se dáte vlevo se ocitnete v ulici Pod Kavalírkou a zhruba po 150 m narazíte na vchod s číslem popisným 244/20 a jste u nás. Rovněž lze využít i autobusů a to č. 123 a 167 a vystoupit na zastávce Kavalírka, hned vedle hotelu Kavalír. Odtud zabočit doprava do ulice U Kavalírky a pak hned do leva do ulice Pod Kavalírkou. Po zhruba 150 m narazíte na vchod s č.p. 244/20 a jste u nás.

V případě, že k nám vyrazíte autem směrem od Motola, tak projedete velkou světelnou křižovatkou na Kavalírce a na druhých malých světlech (cca po 300 m) u rybářského krámu Abos.cz zahnete do prava. Na dalším rohu u hostince Na Zámyšli zahnete opět do prava a vjedete do ulice Pod Kavalírkou, kde po cca 200 m po pravé straně narazíte na č.p. 244/20 a jste u nás.

Pokud pojedete autem směrem od Anděla, pak se musíte na velké světelné křižovatce na Kavalírce otočit a jet cca 300 m zpět směrem na Anděl. Na druhých malých světlech u rybářského krámku  Abos.cz zahnete do prava a u hostince Na Zámyšli zahnete opět do prava a vjedete do ulice Pod Kavalírkou, kde po cca 200 m po pravé straně narazíte na č.p. 244/20 a jste u nás.

Kde mohu ochutnat vaše dorty?

Naše dorty je možné ochutnat hned v několika kavárnách a restauracích, kam pravidelně zavážíme. Aktualizovaný seznam naleznete v sekci O Lemonu.

Lze vyzvednout dort mimo otevírací dobu?

Ano, ale pouze po předchozí domluvě. Vyzvednutí mimo otevírací dobu je zpoplatněno jednorázovým poplatkem ve výši 100,- kč.